ВІДЕО 1 ︎︎︎ Наскільки ми всі близькі в Інтернеті? 



Чому ми ділимось дуже особистим у соцмережах; як емоційний контент змінює нашу здатність відчувати близькість; чи дійсно соціальні мережі можуть створювати "революції без лідерів"; як побудова стрічки новин формує ілюзію об'єднаності?

Говорили для Supermova Олена Сіятовська та Герт Ловінк.

Supermova підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

                                               

Олена Сіятовська – художниця й режисерка-початківиця. Народилася у Чехії, виросла в Дніпрі. Навчалася в Національному університеті імені Олеся Гончара та Університеті образотворчих мистецтв у Познані (Польща). Живе та працює у Києві. У своїй роботі Сіятовська зосереджується на суспільних відносинах, правах людини та індентичності в цифровому вимірі. Отримала стипендію Gaude Polinia від Міністерства культури Польщі в 2019-му та брала участь у виставках і резиденціях в Україні, Польщі, Литві та Німеччині.

Герт Ловінк — нідерландський медіа теоретик , інтернет-критик та автор книг Uncanny Networks (2002), Dark Fiber (2002), My First Recession (2003), Zero Comments (2007), Networks Without a Cause (2012), Social Abyss ( 2016), Organisation after Social Media (with Ned Rossiter, 2018) (разом з Недом Россітером, 2018) та Sad by Design (2019). Майже всі його книги перекладені німецькою, італійською та іспанською мовами. У 2019 році антологія його робіт вийшла російською мовою. Герт Ловінк отримав ступінь магістра соціальних та політичних наук в Амстердамському університеті в 1984 році, та захистив докторську дисертацію на кафедрі English Department, Media & Communication Program в Університеті Мельбурна (2002). У 2004 його призначили професором-дослідником (лектором) Амстердамського університету прикладних наук (HvA), де він заснував Інститут мережевих культур (Institute of Network Cultures).