ВІДЕО 2 ︎︎︎ Як популярність онлайн стає важливою всюди? Як популярність онлайн стає важливою всюди? Як коефіцент залученості користувачів впливає на людську здатність приймати рішення? Чи трансформує він політику? Чи створюють нову форму нерівності рекомендаційні алгоритми? Чи змінюється через алгоритми наше відчуття справедливості загалом?

Про все це говорили з дослідником у галузі етики штучного інтелекту Дмитром Михайловим і політиком Артемом Романюковим.

Supermova підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

                                      

Дмитро Михайлов — дослідник у галузі етики штучного інтелекту, у 2018 у НаУКМА отримав ступінь Ph.D. із дисертацією на тему “Взаємозв'язок людини і техники у сучасних філософсько-антропологічних дослідженнях”. Наразі проходить постдокторантуру у Нанкінському університеті в Китаї. Сфера його досліджень — прикладна комп’ютерна та інформаційна етика.

Артем Романюков — кандидат на посаду міського голови Дніпра від партії ДемАльянс на місцевих виборах 2020 року. Співзасновник низки громадських організацій: “Платформа Громадський контроль”, “Збережи Дніпро”, “Секретаріат РГК” (Рада громадського контролю НАБУ). Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальностями “гідроаеродинаміка” та “інформаційні керуючі системи і технології”. У 2019 закінчив навчання за 10-місячною програмою Ukrainian Emerging Leaders при Стенфордському університеті, його проєкт був спрямований на продовження реформи поліції, прокуратури та судочинства в Україні з точки зору HR.